KKalıcı Fondöten | BB Glow

1 yıl boyunca etkisi süren ışıl , ışıl  fondoten etkisini size yaşatacak bir uygulama var desek, inanır mısınız ?

Hyasminbeauty yine sizi Dünya ile aynı anda harika bir uygulama ile buluşturuyor.

    Kalıcı Fondoten diğer adı ile BB Glow effekt

   Bu uygulama; bu işlem için özel serumların cilde kalıcı makyaj uygulamasında olduğu gibi özel cihazlar yardımıyla uygulanması ile yapılmaktadır.. Bu serumlar yardımı ile cilde fondöten etkisi yaratılarak, cildi daha aydınlık gösterilmekte, ciltteki akne ve leke izlerinin onarılmasına yardımcı olmaktadır.

    Öncelikle şunu belirtelim bu işlem bir kalıcı makyaj işlemi değildir. Aynı zamanda bu serumlar sıvılaştırılmış fondöten de değildir. Serumların  içerisinde hiç bir şekilde fondöten bulunmamaktadır. Serumlar tamamiyle bitkisel kökenli serumlardan elde edilmektedir.

Peki nasıl etki ediyor ,derseniz ? Uygulama sonrasıda ciltteki serbest radikalleri nötralize etmekte , cildin melanin içeriğini; Uv ışınlarına maruz kalmadan önce ve sonra azaltmaktadır.

Bu şekilde cilt tonunu aydınlatmaktadır. Ortalama 1 yıl boyunca cilde fondöten varmış gibi ışıl , ışıl  pürüzsüz ve aydınlık bir görünüm kazandırmaktadır. 1 yılın sonunda ciltten emilimi ile kalıclığını yitirerek kaybolur

   İşlem ortalama 3 seans şeklinde yapılmaktadır. 

Seans aralıkları ise  10 gündür

BB Glow serumlarının etkisi

  • Yoğun nemlendirme

  • Lekeleri hafifletme

  • Cildi aydınlatma

  • Cildi Pürüzsüzleştirme

  • Yara ve skar izlerini hafifletme

  • Cilt tonunu eşitleme

  • Cildi ve göz çevresini aydınlatma

  • İnce kırışıklıkları azaltma

  • Kılcal damar görünümünde hafifletme

     " BB Glow unisex bir üründür hem kadın hem erkeklerde kullanılabilir. Her cilt tipine farklı ürün kullanılmaktadır. Her mevsim uygulanabilirler. Uygulama ağrısız bir işlemdir."

© 2015  Davud Yasmin (Sayfa tasarımı, web design)Yasal Uyarı : " kalıcı makyaj  web sitesinde paylaşılan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, yasal düzenlemeler uyarınca reklam, teklif vb. teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgileri ve sair diğer tüm verileri H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin'in yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret edenler, yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır."HÜMEYRA YASMİN H.YASMİN TESCİLLİ MARKADIR  Marka Tescil No:2013/22401HYASMİNBEAUTY ve LOGO TESCİLLİ MARKADIR: Marka Tescil No: 2015/80662